Justine Logo
English German Polish Russian Ukrainian

link_justine1

link_justine2

WWW.JUSTINE.PL

Catering Sanok

Justine.erz.pl » Oferta » Organizacja ślubów i wesel
Studio Projektów Ślubnych JUSTINE – wedding planner 
– kompleksowa organizacja ślubów, wesel.
dekroacje_rzeszow

dekoracje-sal_1 Naszą misją jest urzeczywistnianie marzeń Młodych Par. Pragniemy, aby nasz profesjonalizm i indywidualne podejście był gwarancją satysfakcji i zadowolenia naszych Zakochanych Klientów.

dekoracje-sal_1 Korzystając z naszej oferty będziecie mogli skupić się na istocie Waszego związku. My zajmiemy się wszystkim. Sprawimy, iż dzień w którym przysięgniecie sobie Miłość pozostanie w Waszych pamięciach „żywy” na zawsze.

dekoracje-sal_1 Pomożemy zaplanować i zrealizować uroczystość na miarę Waszych oczekiwań jak również przy uwzględnienie możliwości finansowych. Doradzimy jak uczynić Ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym!

dekoracje-sal_1 Konsultanci ślubni pomogą Państwu w organizacji całej uroczystości. Doradzimy w wyborze zaproszeń ślubnych, lokalu, cateringu, oprawy muzycznej (zespół muzyczny/DJ) i wielu innych elementów (np. opieka nad dziećmi, transport gości weselnych).

dekoracje-sal_1 Zarekomendujemy specjalistów, którzy zajmą się fotografią ślubną, reportażem jak również zadbają o Wasz wygląd (fryzjer, wizażysta). Opracujemy harmonogram przygotowań oraz zajmiemy się koordynacją całej uroczystości
Dekoracje ślubne Rzeszów | florystyka Rzeszów | organizacja wesel Rzeszów | Organizacja ślubów Rzeszów | dekoracje sal Rzeszów| dekoracje kościołów Rzeszów